Hematitový náramek

190 

Hematit je neprůhledný klencový minerál magmatického původu, grafitově až ocelově šedočerné barvy, může být také tmavě červený nebo hnědočervený s kovovým leskem. Jeho název vychází z řečtiny haĩma (krev), starší název je krevel. Staří Egypťané ho používali proti šílenství a dávali ho zemřelým pod hlavu, aby jim usnadnil vstup do podsvětí. Byl využíván také jako primitivní zrcadlo.

Univerzální velikost – náramek na gumičce.
Materiál: hematit

Skladem

Doručení zdarma při nákupu od 4500 Kč

  Hematitový náramek
  Hematit je projektivní kámen, to znamená, že vyzařuje do okolí mužskou energii jang – symbolizovanou větrem a ohněm, která zosobňuje rozum, tvořivou sílu a průbojnost, je to světlejší element, působí vesele, aktivně. Hematit je přiřazen planetě Saturn a elementu Ohně, je spojen s kořenovou čakrou a čakrou solar plexus. Je kamenem štěstí, uvádí do rovnováhy ducha i tělo, pomáhá řešit spory, dodává sexuální energii.

  Ve Feng Shui představuje energii vody.

  Astrologicky náleží znamení Kozoroha, Štíra a Berana.

  Hematit uzemňuje, zklidňuje, harmonizuje a ochraňuje, zabraňuje vstupu negativních energií do aury, přispívá k soustředění, zlepšuje paměť, zvyšuje sebevědomí, soustředění (působí především na technické předměty jako je matematika, fyzika). Pomáhá bojovat s překážkami a špatnými návyky, často je používán lidmi, kteří se snaží přestat kouřit.

  Léčebné účinky hematitu: léčí oběhový systém a srdce, nemoci spojené s krví, udržuje ji ve zdravém stavu, v minulosti byl používám jako zastavovač krve. Příznivě působí na ledviny, játra, slezinu a plíce – prokrvuje tyto vnitřní orgány, zlepšuje pleť. Zmírňuje bolesti zad, svalové křeče, pomáhá s nespavostí – především v kombinaci s ametystem a růženínem, s úzkostí a s menstruačními problémy. Dodává tělu vitalitu a energii, používá se po operacích a zásazích do lidského organismu – napomáhá překonat tyto zátěže.
  Náramek je využíván jako ochrana před vsím negativním.

  Recenze

  Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

  Recenze mohou psát pouze přihlášení zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt.