Přeprava a možnosti platby

Zásilkovna – Česká republika a Slovensko

Při objednávce nad 4500,- Kč přeprava v České republice a na Slovenko zdarma

Zaslání na výdejní místo po České republice

Svou zásilku je většinou možné si vyzvednout následující den po předání zásilky na sběrné místo. Berte prosím v úvahu, že před Vánocemi se lhůta pro doručení prodlouží.
Při objednání v e-shopu si vyberete způsob doručení službou Zásilkovna a budete přesměrováni na seznam výdejních míst v ČR, kterých je více než 4000. Zvolíte požadovanou adresu a potvrdíte výběr. Poté, co bude zásilka předána na sběrné místo, obdržíte smskou informaci se sledovacím číslem. Až bude balíček na výdejním místě, Zásilkovna Vám zašle smskou upozornění a heslo a Vy máte 7 dní na vyzvednutí. Cena přepravy za standardní zásilku do 5 kg je Kč 80,- při platbě převodem nebo platební kartou. Cena přepravy na dobírku je Kč 105,-. Cena přepravy za balík od 5 kg do 10 kg je Kč 110,- při platbě převodem nebo platební kartou. Cena přepravy na dobírku je Kč 135,-. Dobírku zaplatíte v hotovosti nebo kartou na výdejním místě. Zásilkovna neumožňuje platbu na dobírku vyšší než Kč 20 tis Kč, v tomto případě zvolte prosím platbu převodem.

Zaslání na výdejní místo na Slovensku

Svou zásilku je většinou možné si vyzvednout následující den po předání zásilky na sběrné místo. Berte prosím v úvahu, že před Vánocemi se lhůta pro doručení prodlouží.
Při objednání v e-shopu si vyberete způsob doručení službou Zásilkovna a budete přesměrováni na seznam výdejních míst SK. Zvolíte požadovanou adresu a potvrdíte výběr. Poté, co bude zásilka předána na sběrné místo, obdržíte smskou informaci se sledovacím číslem. Až bude balíček na výdejním místě, Zásilkovna Vám zašle smskou upozornění a heslo a Vy máte 7 dní na vyzvednutí. Cena přepravy standardního balíku do 5 kg je Kč 150,- při platbě převodem nebo platební kartou. Cena přepravy na dobírku je Kč 175,-. Cena přepravy balíku od 5 do 10 kg je Kč 190,- při platbě převodem nebo platební kartou. Cena přepravy na dobírku je Kč 215,-. Dobírku zaplatíte v hotovosti nebo kartou na výdejním místě. Zásilkovna neumožňuje platbu na dobírku vyšší než EUR 700,-, v tomto případě zvolte prosím platbu převodem.

Zaslání na adresu prostřednictvím Zásikovny Česká republika

Zásilkovna také umožňuje dodání zásilky na Vámi zvolenou adresu mimo svá výdejní místa až k Vám domů. Při objednávce v e-shopu si zvolte možnost „Zásilkovna domů HD“, vyplníte adresu a zásilka Vám přijde prostřednictvím kurýra na požadovanou adresu. Kurýr Zásilkovny Vás bude telefonicky informovat o termínu doručení. Cena přepravy standardního balíku do 5 kg je Kč 110,- při platbě převodem nebo platební kartou. Cena přepravy na dobírku je Kč 135,-. Cena přepravy za balík od 5 kg do 10 kg je Kč 150,- při platbě převodem nebo platební kartou. Cena přepravy na dobírku je Kč 175,-. Dobírku zaplatíte při předání kurýrovi hotově nebo platební kartou. Zásilkovna neumožňuje platbu na dobírku vyšší než Kč 20 tis Kč, v tomto případě zvolte prosím platbu převodem.

Večerní doručení Zásilkovnou na adresu pro oblast Prahy, Brna a Ostravy

Zásilkovna nabízí také službu večerní doručení, kdy k Vám kurýr dorazí ve večerních hodinách v rozmezí od 18,00 až 22,00 hod. Při objednávce v e-shopu si zvolte možnost „CZ Zásilkovna večerní doručení“ pro doručení do Prahy, Brna nebo Ostravy, vyplníte adresu a zásilka Vám přijde prostřednictvím kurýra na požadovanou adresu. V okamžiku převzetí zásilky kurýrem obdržíte smsku se sledovacím číslem a opět budete telefonicky informováni o termínu doručení. Cena přepravy večerního dodání pro standardní balík do 5 kg je Kč 150,- při platbě převodem nebo platební kartou. Cena přepravy večerního doručení na dobírku je Kč 175,-. Cena přepravy večerního dodání pro balík od 5 do 10 kg je Kč 170,- při platbě převodem nebo platební kartou. Cena přepravy večerního doručení na dobírku je Kč 195,-. Dobírku zaplatíte při předání kurýrovi hotově nebo platební kartou. Zásilkovna neumožňuje platbu na dobírku vyšší než 20 tis Kč, zvolte prosím platbu převodem.

Zaslání na adresu prostřednictvím Zásikovny na Slovensku

Zásilkovna také umožňuje dodání zásilky na Vámi zvolenou adresu mimo svá výdejní místa až k Vám domů. Při objednávce v e-shopu si zvolte možnost „Zásilkovna domů HD“, vyplníte adresu a zásilka Vám přijde prostřednictvím kurýra na požadovanou adresu. Kurýr Zásilkovny Vás bude telefonicky informovat o termínu doručení. Cena přepravy standardního balíku do 5 kg je Kč 190,- při platbě převodem nebo platební kartou. Cena přepravy na dobírku je Kč 215,-. Cena přepravy za balík od 5 kg do 10 kg je Kč 230,- při platbě převodem nebo platební kartou. Cena přepravy na dobírku je Kč 255,-. Dobírku zaplatíte při předání kurýrovi hotově nebo platební kartou. Zásilkovna neumožňuje platbu na dobírku vyšší než EUR 700,-, v tomto případě zvolte prosím platbu převodem.

Osobní odběr v našem showroomu

Své zboží si můžete osobně vyzvednout na adrese Schovaná 4247, 468 01 Jablonec nad Nisou – Kokonín, Česká republika po předchozí telefonické dohodě na čísle +732 703 435 nebo nás kontaktujte na e-mail: [email protected], domluvíme s Vámi termín předání.

PPL – přeprava v České republice a na Slovensku

Přepravní společnost PPL

PPL je balíková služba doručující obvykle do 24 hodin od předání zásilky kurýrovi po České republice a do 2-3 dnů na Slovensko v rozmezí od pondělí do pátku. Berte prosím v úvahu, že před Vánocemi se lhůta pro doručení prodlouží.

Časové rozmezí doručení je obvykle od 8.00 do 18.00. Kurýr vás bude kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím sms o přibližné době doručení. Konkrétní čas dodání  není bohužel možný, jde o externí firmu závislou na množství zásilek a trase, ale můžeme Váš požadavek zprostředkovat řidiči formou poznámky v objednávce přepravy.

Provozovatelem bude učiněn jeden pokus o doručení na adresu příjemce, v případě nedoručení může být zásilka uložena do nejbližšího výdejního místa PPL Parcelshopu.

Dopravce Vás bude kontaktovat celkem 3x, poté nám bude zásilka vrácena zpět. Zásilku si můžete přesměrovat na jinou adresu pomocí sledovacího čísla na stránkách přepravce nebo kontaktováním kurýra. Maximální hmotnost zásilek je 31,5 kg a maximální výše dobírky 200 tis Kč.

Cena přepravy prostřednictvím PPL:

PPL Private doručení na adresu (standardní balík do 5 kg) – poštovné a balné 110,- Kč při platbě převodem nebo platební kartou po České republice. Poštovné a balné 210,- Kč při platbě převodem nebo platební kartou na Slovensku.

Platba zboží na dobírku (hotově nebo kartou) při předání kurýrovi 140,- Kč po České republice. Platba zboží na dobírku (hotově nebo kartou) při předání kurýrovi 260,- Kč na Slovensku.

Doručení do PPL Parcelshopu (standardní balík do 5 kg) – poštovné a balné 85,-  Kč při platbě převodem nebo platební kartou po České republice. Poštovné a balné 170,- Kč při platbě převodem nebo platební kartou na Slovensku.

Doručení do PPL Parcelshopu na dobírku – platba zboží hotově nebo kartou při převzetí zásilky 115,- Kč. Platba zboží na dobírku (hotově nebo kartou) při předání kurýrovi 220,- Kč na Slovensku.

PPL Parcelshopem se rozumí místo (prodejna, provozovna třetí strany nebo vlastní zařízení PPL), které kromě své hlavní činnosti umožňuje příjem a výdej zásilek PPL. Možnost volby doručení do sítě Obslužního místa PPL (více informací na www.ppl.cz/vydejni-mista).  Pro vyzvednutí zásilky z Obslužního místa PPL je vyžadován po příjemci PIN.  Tento PIN je příjemci zaslán e-mailem.  Možnost změny dispozic doručení on-line. Elektronické potvrzení o doručení.  Automatická notifikace na příjemce, která zahrnuje emailovou a SMS komunikaci s informací o orientačním času doručení v rozmezí 2 hodin. Inkaso dobírky od příjemce pomocí platební karty nebo v hotovosti. Maximální výše doběrečného do 200 000 Kč. Nelze kombinovat platby platební kartou a hotovosti.

Zákazník bere na vědomí, že poskytování služby PPL PARCEL CZ PRIVATE je spojeno s řadou vnějších faktorů, řadu z nich nemůže provozovatel ovlivnit, jako je například dopravní situace, povětrnostní podmínky.

Přeprava zásilek do zahraničí

Zasílání na výdejní místa

Přeprava zásilek do zahraničí je možná na výdejní místa v dané zemi – v objednávkovém procesu v e-shopu si vyberete požadovaný způsob doručení a budete přesměrováni na seznam výdejních míst. Zvolíte požadovanou adresu a potvrdíte výběr. Poté, co bude zásilka předána na sběrné místo, obdržíte smskou informaci se sledovacím číslem. Až bude balíček na výdejním místě, přepravce Vám zašle smskou upozornění a heslo a Vy máte 7 dní na vyzvednutí. Cena přepravy se vypočítá po zadání adresy doručení. Cena zahrnuje poštovné, pojištění zásilky, palivové příplatky dopravce a balné.

Zasílání na adresu

Je možné také zvolit dodání zásilky přímo na Vaši adresu (domů, do práce..). Při objednávce v e-shopu si zvolte tuto možnost, vyplníte adresu a zásilka Vám přijde prostřednictvím kurýra na požadovanou adresu. Kurýr Vás bude telefonicky informovat o přibližném termínu doručení. Cena přepravy se vypočítá po zadání adresy doručení. Cena zahrnuje poštovné, pojištění zásilky, palivové příplatky dopravce a balné.

Možnosti platby

1) hotově (osobní odběr)
2) převodem na účet
3) platební karta (online platba přes platební bránu)
4) dobírkou – pouze v České republice a na Slovensku (hotovost je oprávněn převzít pracovník dopravní společnosti nebo výdejního místa, vystaví doklad o převzetí částky)

Při objednávce v e-shopu si zvolíte požadovaný způsob platby.

Platba v hotovosti při osobním odběru

Zásilku je možné si osobně vyzvednout na adrese Schovaná 4247, 468 01 Jablonec nad Nisou – Kokonín, Česká republika po předchozí telefonické dohodě na čísle +732 703 435 nebo nás kontaktujte na e-mail: [email protected], domluvíme s Vámi termín předání.

Platba bankovním převodem

Na Váš e-mail obdržíte platební pokyny s číslem účtu. Variabilní symbol je číslo objednávky. Zboží Vám zašleme po připsání částky na účet nebo po Vašem zaslání potvrzení o úhradě.

Platba na dobírku pouze v České republice a na Slovensku

Úhradu zaplatíte kurýrovi nebo na výdejním místě v hotovosti nebo platební kartou. Následně Vám bude zásilka vydána.

Platba platební kartou

Budete přesměrováni na platební bránu, kde provedete úhradu. Zboží Vám zašleme po připsání částky na účet nebo po Vašem zaslání potvrzení o úhradě.

Family Relax s.r.o., Fibichova 234/6, 466 06 Jablonec nad Nisou, IČO: 10920048, DIČ: CZ10920048, tel.: +420732703435, e-mail: [email protected], společnost zapsaná v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Ústí nad Labem oddíl C, vložka 47212 www.familyrelax.cz