Kalimba 21 tónů Slunce

1.130 

Kalimba 21 tónů Slunce

Kalimba 21 tónů je ručně vyrobená z javorového dřeva, nabízí skvělé rezonanční vlastnosti díky své duté konstrukci a ozvučnici. Ergonomický tvar nástroje zajišťuje pohodlné hraní a přenáší blahodárné vibrace přímo do rukou hráče.

Tento nástroj je vybaven 21 kovovými jazyky, na které se hraje pomocí palců, což umožňuje vytvářet širokou škálu zvuků a melodií. Hraní na kalimbu je velmi snadné a intuitivní, takže se můžete okamžitě ponořit do světa hudby.

Díky 21 tónům můžete hrát různé skladby a písničky nebo vytvářet vlastní intuitivní melodie. Pokud hledáte krásný a unikátní hudební nástroj, který nabízí skvělý zvukový zážitek, zvolte si kalimbu.

 

 

 

Skladem

Doručení zdarma při nákupu od 4500 Kč

  Jak hrát na kalimbu

  Kalimbu si vložte do dlaní a pomocí nehtů na palcích rozeznívejte kovové jazyky, překvapí vás jemnost a hřejivost tónů, relaxační účinky nástroje a vibrace, které pronikají do vašeho těla.

  Na zadní straně nástroje jsou 2 otvory, jejichž střídavým zakrýváním a odkrýváním při hraní docílíte wah-wah efektu. Kalimby jsou určené pro úplné začátečníky i hudebníky a muzikoterapeuty.

  Ladění kalimby
  Ladění probíhá velmi jednoduše s použitím ladícího kladívka, které je součástí dodávky:

  1. Použijeme ladičku – položíme ji poblíž nástroje (lze použít i staženou aplikaci v mobilu, klipovou ladičku, klasickou). Na jazykách jsou znázorněny jednotlivé tóny v C-dur.

  2. Potřebujeme-li tón snížit, jemně poklepeme kladívkem na kovový plátek ze shora, tak aby byl tón na ladičce v požadovaném rozsahu.

  3. Potřebujeme-li tón zvýšit, jemně poklepeme kladívkem na kovový plátek zespodu, tak aby byl tón na ladičce v požadovaném rozsahu.

  Údržba:

  Neuchovávejte nástroj ve vlhku nebo blízko tepelných zdrojů. Nástroj otírejte suchým hadříkem.

  Součástí ceny je ladící kladívko, návleky na prsty a čistící hadřík.

  Ladění C-dur, 21 tónů.

  Rozměry: výška 18 cm, šířka  14 cm

  Materiál: javor, barva medová

  Hmotnost0,6 kg
  Rozměry25 × 20 × 20 cm

  Recenze

  Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

  Recenze mohou psát pouze přihlášení zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt.