Masážní koberec z přírodních kamenů Květiny

2.110 

Akupresurní masážní koberec z přírodních kamenů “Květiny” je vyroben z přírodních různobarevných oblázků,  které jsou příjemné pro chůzi a velice účinné pro masáž celého chodidla. Přirozeně stimuluje reflexní oblast chodidel – pozitivně ovlivňuje činnost důležitých orgánů v těle, posiluje imunitu, pomáhá odstraňovat toxické látky, podporuje cirkulaci krve a urychlí tak látkovou výměnu, zlepšuje zažívání a rekonvalescenci. Vhodné při problémech s plochými chodidly, propadlou klenbou, kotníkovými klouby, zmírňuje svalové napětí, bolesti hlavy, odstraňuje některé blokády páteře, eliminuje únavu, nespavost a stres.

Jednoduše se po koberci projděte – stačí jen pár minut, relaxujte a uvolněte se v pohodlí vašeho domova nebo v práci a využijte výhod reflexní léčby, jejích pozitivních účinků a ulevte svým unaveným a bolavým nohám. Podložka je vysoce kvalitní, skladná, přenosná a kromě toho také příjemná na pohled svým designem. Pravidelnou masáží chodidel zlepšíte prokrvení dolních končetin a podpoříte jejich fyzickou pohodu.

Rozměry 150 x 40 cm, váha cca 8 kg, země původu Čína

Není skladem

Doručení zdarma při nákupu od 4500 Kč

  Masážní koberec z přírodních kamenů Květiny

  Reflexní terapie chodidel je více než tisíc let stará asijská masážní metoda, která je jedním z nejúčinnějších způsobů alternativní medicíny a samoléčení. Zakládá se na předpokladu, že na koncích těla (chodidlech a rukou) se nacházejí nervová zakončení, které jsou propojeny s našimi vnitřními orgány. Všechny orgány nebo části těla mají svoje reflexní místo a stimulací těchto bodů – plošek – můžete ovlivnit jejich správnou činnost a odstranit energetickou nerovnováhu a harmonizovat průtok této energie v akupunkturních či energetických drahách. Tlakem nebo hlazením těchto reflexních plošek můžeme cíleně léčit konkrétní orgán nebo části těla, pokud potřebuje zklidnit v případě akutního zánětu nebo bolesti či mu dodat energii, pokud pracuje nedostatečně.

  Každá část našeho těla je zásobena nervy z jednoho míšního segmentu a jednotlivé tkáně a orgány jsou vzájemně ovlivňovány složitými nervovými reflexními vazbami. Dojde-li k onemocnění jakéhokoliv orgánu, snaží se organismus pomocí těchto vazeb tuto poruchu ovlivnit a to vyvolá odezvu i v ostatních tkáních. Svalstvo příslušné oblasti je většinou citlivé, stažené, napjaté a úleva přichází jeho stimulací – masáží.

  Chodidla můžeme rozdělit na pět podélných zón – do každé z nich patří jeden prst (u vnitřního okraje palce začíná první zóna a na vnějším okraji malíčku končí pátá zóna). Levá polovina těla zóny 1 koresponduje s levou zónou 1 na plosce levé nohy, atd. Dále se lidské tělo dle tohoto principu rozděluje na 10 podélných zón probíhajících po celém těle od hlavy až po konečky prstů na nohách a 3 horizontální zóny, které ohraničuje kosterní systém těla a kostra chodidla.

  Schéma zón

  Hmotnost8 kg
  Rozměry80 × 80 × 60 cm

  Recenze

  Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

  Recenze mohou psát pouze přihlášení zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt.