Elektrická masážní podložka Shiatsu

1.190 

Elektrická masážní podložka Shiatsu pro masáž zad, krku, ramen a končetin s infračerveným světlem pro zvýšení účinku a prohřátí svalů. Hloubková 3D masáž pomocí 16-ti masážních hlavic je velmi realistická a maximálně efektní.

Není skladem

Doručení zdarma při nákupu od 4500 Kč

  1. Masáž shiatsu (tlak prsty)

  Tato tradiční japonská metoda pracuje nejen se svaly povrchovými, ale opravuje i hluboko uložené svaly a jejich dlouho přetrvávající stažení. Pracuje s akupunkturními dráhami a body s cílem obnovit přirozený tok vitální energie a nastolit tak energetickou rovnováhu v těle pomocí tlaku prstů, dlaní, loktů, kolen nebo chodidel. Účinky shiatsu jsou velice uvolňující a zároveň posilující. Základní princip shiatsu je jednoduchý – terapeut pomáhá masírovanému spojit se s léčivou schopností vlastního těla, a tak obnovit jeho zdraví. Tato práce ovlivňuje nejen fyzický, ale i emocionální a mentální stav ošetřovaného.

  Účinky a možnosti využití masážní podložky

  Elektrická podložka samozřejmě nikdy nenahradí přímou masáž terapeutem, ale zcela jistě dokáže uvolnit ztuhlé svaly a poskytnout úlevu při bolestech bederní, hrudní nebo krční páteře, ramen a končetin, zlepšit prokrvení svalů a odstraňování toxinů z těla. Lze ji použít nejen v případě potíží, ale také preventivně a relaxačně.

  Popis

  Podložka je vybavena 6-ti automatickými režimy masáže, infra ohřevem, možností změnit směr masáže a třemi stupni intenzity. Doporučujeme začít masáž vždy nejnižším stupněm.

  Podložka obsahuje 2 části – větší s masážními režimy, infra ohřeven a ovládáním, dále menší podložku s nefritovými kameny a ohřívací spirálou (slouží pro zvýšení pohodlí, jako opora krční páteře, prohřívá svaly a nefrit zvyšuje účinky masáže). Na obrázcích je znázorněno, jak můžete přístroj použít na různých částech těla.

  Podložka má inteligentní indukční ochranu a automaticky se po 15-ti minutách vypne, aby se zabránilo přetížení a přehřátí přístroje.

  Návod k použití

  Přístroj je vybaven 6-ti tlačítky, řazenými svisle od shora dolů:
  1. je pro vypnutí a zapnutí přístroje
  2. pro přepínání směru masáže (ve směru nebo proti směru hodinových ručiček
  3. regulace rychlosti a intenzity masáže
  4. režim pro spuštění infra vyhřívání
  5. bezpečnostní ochrana proti přehřátí
  6. automatický režim masáží (6 funkcí)

  Pakliže chcete použít oba přístroje najednou, propojte je mezi sebou příslušnými konektory, můžete je spojit také suchým zipem. Pro napájení spojte příslušný konektor se síťovým kabelem a zasuňte do zásuvky. Následně stiskněte tlačítko číslo 1 pro zapnutí. V průběhu masáže lze regulovat režimy, intenzitu a zapnout ohřev. Pokud chcete přístroje použít samostatně, nepropojujte je mezi sebou, ale aktuálně používanou podložku spojte pouze pomocí konektoru se síťovým kabelem.  Přístroj můžete kdykoliv vypnout nebo se automaticky po 15-ti minutách vypne sám. Nepoužívaný přístroj nenechávejte zapojený v zásuvce.

  Po masáži odpočívejte a doplňte přísun tekutin.

  Použití není vhodné:

  v případě zdravotních potíží, jako je srdeční a cévní onemocnění, žilní trombóza, otoky, implantovaný srdeční defibrilátor, vysoký krevní tlak, rakovina, nedávné poúrazové nebo pooperační stavy.  Vždy se v těchto případech poraďte o použití se svým lékařem. Přístroj není vhodný pro těhotné.
  Nepoužívejte bezprostředně po jídle.

  Technické parametry

  Rozměry: 37 x 33 x 9 cm (včetně menší podložky).

  Síťový adaptér je součástí.

  Vstupní napětí: 100-220V; výstupní napětí: 12V, výkon: 24W, přístroj splňuje evropské směrnice 2006/95/EC.

   

  Hmotnost3 kg
  Rozměry60 × 50 × 30 cm

  Recenze

  Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

  Recenze mohou psát pouze přihlášení zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt.