Sleva!

Mystic tongue drum

Původní cena byla: 11.900 Kč.Aktuální cena je: 10.900 Kč.

Mystic tongue drum

Kovový jazykový buben vás svým podmanivým vzhledem a zvukem přenese do stavu příjemného uvolnění, klidu a zamyšlení. Intuitivně vytvářejte vlastní melodie a tóny, nechte se unášet bohatými čistými vibracemi a rezonancemi, které prostřednictvím tohoto fascinujícího nástroje dokážete vykouzlit.

Využívejte ho pro sebe i pro potěšení vašich blízkých, v muzikoterapii, pro děti ve školních zařízeních, v domovech pro seniory i wellness centrech, všem přinese radost a relaxaci.

Video ukázka Mystic tongue drum

Skladem

Doručení zdarma při nákupu od 4500 Kč

  Mystický vzhled tohoto nástroje umocňuje metalická barva, čínské znaky a symbol posvátné slabiky Óm známou z Véd, která se vyskytuje v hinduismu, džinismu, buddhismu a sikhismu. Touto slabikou začínají četné hinduistické texty a mantry. Slabika Óm symbolizuje minulost, současnost a budoucnost i všechno jiné, co přesahuje trojí čas, je to mantra absolutna či sjednocení, prvotní zvuk, vibrace, ze které povstal celý vesmír. Při zpěvu této mantry dochází k procítění blízkosti a propojenosti naší individuality s celistvostí vesmíru, kterou nelze oddělit.

  Průměr 38 cm, výška 9 cm, metalická barva s čínskými znaky, včetně pevného nylonového obalu a paliček. Rozeznění je možné pomocí paliček i prstů.

  Hmotnost3 kg
  Rozměry40 × 40 × 10 cm

  Recenze

  Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

  Recenze mohou psát pouze přihlášení zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt.