Orgonitová pyramida akvamarín a křišťál 10×10 cm

3.100 

Orgonitová pyramida akvamarín a křišťál 10×10 cm

Orgonit na nás a na prostředí, ve kterém se nalézá, působí pozitivně a harmonizačně, přeměňuje negativní energii, má vliv na náš fyzický a psychický stav, má čistící a neutralizační schopnosti, proto se používá také k očistě a nabití kamenů. Obsažené kameny v pyramidě nám mohou pomoci podle svého zaměření a účinků s různými problémy.

Obsahem pyramidy jsou kovové špony, organická pryskyřice, kameny akvamarín a křišťál.

Rozměry: 10x10x10cm

Není skladem

Doručení zdarma při nákupu od 4500 Kč

  Ručně vyrobená orgonitová pyramida s přírodním kamenem akvamarín.

  Co je orgonit a jak funguje?
  Jde vlastně o léčebný předmět ve tvaru pyramidy, který vytvořili manželé Croftovi v roce 2000, jehož základem je směs anorganických kovových špon zalitých v organické pryskyřici, součástí jsou drahé kameny s různými vlastnostmi působení a léčení, které zároveň zvyšují schopnost sběru negativní energie.

  Orgonit generuje univerzální životní energii proudící vším, co existuje, naplňuje celý vesmír a nazývá se – orgon, známý také jako chi nebo prána. Do pyramidy přes organickou pryskyřici tedy vstupuje (je přitahována) negativní energie, je roztříštěna o kovové špony, které orgon naopak odpuzují, tím vzniká rychlý a chaotický pohyb energie a každým dalším odrazem orgonu od pryskyřice a špon se tato frekvence a zároveň čistota zvyšuje a přeměňuje se na vyváženou energii. Následně je uvolněna zpět do prostoru a prospívá našemu zdraví, protože pokud je v našem okolí energie v rovnováze, tělo a mysl na to pozitivně reaguje.

  Účinky pyramid
  Není jistě náhoda, když manželé Croftovi zvolili pro orgonitovou směs tvar pyramidy. Pyramidy obecně mají léčivou sílu odvádět a čistit negativní energie, pomáhat odblokovat a harmonizovat čakry a prostor a zároveň také silně zvyšují účinky jiných kamenů. Jsou vhodné k různým rituálům a meditacím. Vyzařují pozitivní energii, urychlují léčbu nemocí a hojení zranění, ruší vliv elektrosmogu, narušují patogenní zóny, čistí potraviny od škodlivých látek. Napomáhají odstraňovat depresi, stres a psychické vyčerpání.

  Použití
  Pyramidu můžete přikládat přímo na čakry, nebo na bolestivá místa na vašem těle, kde bude zklidňovat a tišit bolest, stimulovat fyzickou a duševní energii. Můžete si ji vložit do dlaně, soustředit se, zklidnit svou mysl a vnímat její účinky. Umístit ji do bytu, ložnice, kanceláře či na zahradu, všude tam bude pozitivně působit. Díky orgonitové pyramidě je možné čistit a nabíjet i jiné kameny, které používáte k léčení.

  Akvamarín
  Šesterečný, průzračný až matný kámen modré až zelenomodré barvy. Akvamarín je kamenem radosti, klidu a štěstí. Urovnává spory především ve vztazích, podporuje uvážlivost a moudrost, odvahu a vyjadřování, bystří intelekt, vnímavost, duchovní uvědomění. Potlačuje stres a uklidňuje mysl, jeho průzračnost symbolizuje čistotu, propojení s vlastní duší.
  Astrologicky patří akvamarín Blížencům a Rybám. Váhy i Vodnáři ocení pozitivní vliv na intelekt a řečnické umění. Ve Feng Shui představuje energii vody, ticha, sílu klidu a očisty.
  Pozitivně působí na dýchací cesty – mírní kašel a astmatické stavy. Ovlivňuje funkci žláz, zmírňuje bolest zubů a dásní, problémy s játry a žaludkem Navozuje klidný spánek, uvolňuje napětí v šíji.

  Křišťál
  Křišťál patří k nejrozšířenějším a zároveň nejuniverzálnějším léčivým minerálům a zesilovačům energie. Je kamenem světla, přináší do duše jasno a čistotu, napomáhá soustředění a získání klidu, při nespavosti, problémech se štítnou žlázou, zmírňuje bolesti, napětí, kožní problémy, záněty, popáleniny, nevolnost a bolesti hlavy. Zastavuje krvácení, detoxikuje, pozitivně působí na srdce a krevní oběh, plíce a zažívání. Je pomocníkem při léčení závislostí a psychických poruch, slabosti, žárlivosti, podporuje imunitu a duchovní rozvoj.

  Pyramidu není vhodné vystavovat přímému slunci.

  Hmotnost1 kg
  Rozměry15 × 15 × 15 cm

  Recenze

  Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

  Recenze mohou psát pouze přihlášení zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt.