Orgonitová pyramida tyrkys a ametyst 6×6 cm

890 

Orgonitová pyramida tyrkys a ametyst 6×6 cm

Orgonit na nás a na prostředí, ve kterém se nalézá, působí pozitivně a harmonizačně, přeměňuje negativní energii, má vliv na náš fyzický a psychický stav, má čistící a neutralizační schopnosti, proto se používá také k očistě a nabití kamenů. Obsažené kameny v pyramidě nám mohou pomoci podle svého zaměření a účinků s různými problémy.

Obsahem pyramidy jsou kovové špony, organická pryskyřice, tyrkys a ametyst.

Rozměry: 6x6x6cm

Skladem

Doručení zdarma při nákupu od 4500 Kč

  Ručně vyrobená orgonitová pyramida s ametystovým přírodním krystalovým kamenem a tyrkysem.

  Co je orgonit a jak funguje?
  Jde vlastně o léčebný předmět ve tvaru pyramidy, který vytvořili manželé Croftovi v roce 2000, jehož základem je směs anorganických kovových špon zalitých v organické pryskyřici, součástí jsou drahé kameny s různými vlastnostmi působení a léčení, které zároveň zvyšují schopnost sběru negativní energie.

  Orgonit generuje univerzální životní energii proudící vším, co existuje, naplňuje celý vesmír a nazývá se – orgon, známou také jako chi nebo prána. Do pyramidy přes organickou pryskyřici tedy vstupuje (je přitahována) negativní energie, je roztříštěna o kovové špony, které orgon naopak odpuzují, tím vzniká rychlý a chaotický pohyb energie a každým dalším odrazem orgonu od pryskyřice a špon se tato frekvence a zároveň čistota zvyšuje a přeměňuje se na vyváženou energii. Následně je uvolněna zpět do prostoru a prospívá našemu zdraví, protože pokud je v našem okolí energie v rovnováze, tělo a mysl na to pozitivně reaguje.

  Účinky pyramid
  Není jistě náhoda, když manželé Croftovi zvolili pro orgonitou směs tvar pyramidy. Pyramidy obecně mají léčivou sílu odvádět a čistit negativní energie, pomáhat odblokovat a harmonizovat čakry a prostor a zároveň také silně zvyšují účinky jiných kamenů. Jsou vhodné k různým rituálům a meditacím. Vyzařují pozitivní energii, urychlují léčbu nemocí a hojení zranění, ruší vliv elektrosmogu, narušují patogenní zóny, čistí potraviny od škodlivých látek. Napomáhají odstraňovat depresi, stres a psychické vyčerpání.

  Použití
  Pyramidu můžete přikládat přímo na čakry, nebo na bolestivá místa na vašem těle, kde bude zklidňovat a tišit bolest, stimulovat fyzickou a duševní energii. Můžete si ji vložit do dlaně, soustředit se, zklidnit svou mysl a vnímat její účinky. Umístit ji do bytu, ložnice, kanceláře či na zahradu, všude tam bude pozitivně působit. Díky orgonitové pyramidě je možné čistit a nabíjet i jiné kameny, které používáte k léčení.

  Ametyst je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou. Je kamenem očisty s mocnými spirituálními i léčivými účinky, symbolem harmonie, přátelství, sebejistoty, intuice, tvořivosti a duchovní síly. Zmírňuje bolesti především hlavy, které jsou způsobeny nervovými problémy, odbourává pocity strachu a zlé sny, vztek, lítost, blahodárně působí na zrak, metabolismus, dýchací systém, žaludeční potíže a sluch. Pomáhá s odstraňováním bloků a závislostí na alkoholu, jídle a kouření, parazitů, otoků a podlitin, příznivě působí na kožní problémy, vylučovací soustavu a imunitu. Dodává člověku optimismus, posiluje lásku a věrnost. Harmonizuje 7. korunní a 5. krční čakru.

  Tyrkys je kamenem sjednocení, intuice, moudrosti, vyrovnanosti a inspirace. Odbourává strachy, negativní síly a pocity. Je jedním z nejúčinnějších léčebných kamenů v případě poruch trávení, revmatismu, bolestí, srdečních obtíží, nemocí zraku, podráždění kůže, zánětů a překyselení organismu, čistí ucpané tělní dutiny – hrdlo, nos, krk, uši, detoxikuje a také regeneruje tkáně. Používali ho již Aztékové a další domorodé národy v Americe k navázání kontaktu s Otcem nebes a k propojení s Matkou Zemí ho kombinovali s korálem. Tyrkys harmonizuje 5. krční čakru.

  Orgonitová pyramida je skvělým dárkem pro ty, kteří hledají inspiraci pro narozeninové, vánoční nebo valentýnské dárky.

  Není vhodné ji vystavovat přímému slunci.

  Hmotnost0,2 kg
  Rozměry10 × 10 × 12 cm

  Recenze

  Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

  Recenze mohou psát pouze přihlášení zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt.