Orgonitový přívěsek Strom života malachit

240 

Orgonitový přívěsek Strom života malachit

Ručně vyrobený orgonitový přívěsek s černým obsidiánem a symbolem “Strom života”.

Orgonit pomáhá harmonizovat a očišťovat okolní energii, což může pomoci při snižování stresu a napětí, nabíjí tělo živou energií nezbytnou pro správnou funkci organismu.

Přívěsek lze nosit na krku, v kapse nebo ukládat pod polštář.

Materiál: organická pryskyřice, kovové špony, černý obsidián.

Průměr 3,5 cm

Skladem

Doručení zdarma při nákupu od 4500 Kč

  Co je orgonit a jak funguje?
  Jde vlastně o léčebný předmět, jehož základem je směs anorganických kovových špon zalitých v organické pryskyřici, součástí jsou drahé kameny s různými vlastnostmi působení a léčení, které zároveň zvyšují schopnost sběru negativní energie.

  Orgonit generuje univerzální životní energii proudící vším, co existuje, naplňuje celý vesmír a nazývá se – orgon, známou také jako chi nebo prána. Do pyramidy přes organickou pryskyřici tedy vstupuje (je přitahována) negativní energie, je roztříštěna o kovové špony, které orgon naopak odpuzují, tím vzniká rychlý a chaotický pohyb energie a každým dalším odrazem orgonu od pryskyřice a špon se tato frekvence a zároveň čistota zvyšuje a přeměňuje se na vyváženou energii. Následně je uvolněna zpět do prostoru a prospívá našemu zdraví, protože pokud je v našem okolí energie v rovnováze, tělo a mysl na to pozitivně reaguje.

  Orgonitový přívěsek Strom života malachit

  Malachit je zelený minerál, který se nachází v několika formách, včetně krystalů, kamenných desek a kuliček. Původně pochází z Afriky a Ruska, ale nachází se i v dalších částech světa, včetně Austrálie, Kanady a Spojených států.

  Malachit byl již ve starověku používán jako léčebný kámen, vyráběli z něho sošky a amulety, pro svou barvu ho přidávali do očních stínů. Je velmi silným ochranným kamenem, podporuje lásku, cit, porozumění, intuici, kreativitu a úspěchy v obchodování. Pomáhá uvolnit bolest hlavy a migrény, podporuje zdraví plic, jater, sleziny a imunitní systém, zlepšuje krevní oběh. Je dobrým pomocníkem při odkyselování organismu a potížích s cukrovkou, epilepsií a nespavostí. Potlačuje svalové křeče, mírní menstruační potíže, otoky kloubů. Odstraňuje negativní emoce, jako je strach nebo úzkost, rozvíjí sebeúctu a sebevědomí, pomáhá při dyslexii.

  Malachit se spojuje se znamením zvěrokruhu Býka, Štíra, Střelce a Kozoroha.
  Je přiřazen planetě Venuši a elementu Země. Je silně propojený se 4. srdeční čakrou. Pomáhá uvolnit emocionální bloky, podporuje rovnováhu a lásku v těle a mysli.

  Symbol Strom života je mezi amulety velmi oblíbený a nošení tohoto symbolu není jen módní trend, pro nositele znamená mnohem víc. Po staletí byl strom života symbolem mnoha kultur po celém světě. Uctívali ho Egypťané, Číňané, Mayové, křesťané. Je to univerzální symbol, který překračuje náboženství a kultury. Obvykle je zobrazen jako velký strom s rozprostřenými větvemi a kořeny, které dosahují vysoko i dolů, jenž je znázorněn v kruhu. V keltské kultuře větve a kořeny symbolizují spojení mezi nebem a zemí, v buddhismu strom představuje cestu k osvícení, ve starověkém Egyptě se věřilo, že strom života je symbolem smrti i hojnosti a africké kultury jej považují za ochránce života.

  Recenze

  Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

  Recenze mohou psát pouze přihlášení zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt.