Sada čakrových kamenů a krystalů

370 

Sada čakrových kamenů a krystalů

Tromlované kameny a krystaly v dárkové krabičce. V sadě naleznete kvalitní minerály: Ametyst, Modrý sodalit, Křišťál, Růženín, Tygří oko, Zelený avanturín a Červený jaspis. Ideální sada 14-ti přírodních kamenů pro čištění a vyladění sedmi energetickcýh center.

Čakrové kameny jsou oblíbené předměty v oblasti léčení a spirituality. Pracují s energií lidského těla a podporují vyvážení čaker, což jsou energetická centra v našem těle spojená s určitými orgány a emocemi a představují specifický aspekt našeho bytí. Čakrové kameny jsou přiřazeny k určitým čakrám podle svých vlastností a účinků.

Není skladem

Doručení zdarma při nákupu od 4500 Kč

  Kořenová čakra (Muladhara) se nachází v oblasti pánevního dna a konečníku. Je spojena s pocitem zabezpečení, stability a přežití. Je zodpovědná za naše základní potřeby, jako je potrava, přístřeší a bezpečnost. Když je kořenová čakra vyvážená, cítíme se silní, stabilní a plni energie. Červený jaspis je spojen s kořenovou čakrou, posiluje fyzickou sílu, podporuje vytrvalost a pomáhá překonávat negativní myšlenky. Tento kámen také podporuje kořeny a propojení s přírodou. Kámen Tygří oko rovněž podporuje kořenovou čakru – sebejistotu, odvahu a vytrvalost. Posiluje vnitřní sílu a pomáhá při zemním zakotvení, ochraně a překonávání obav.

  Sakrální čakra (Svadhisthana) se nachází pod pupkem. Ovlivňuje naši schopnost prožívat intimní vztahy, vyjadřovat svou kreativitu a přijímat radost ze života, umožňuje nám projevovat a vyjadřovat svou jedinečnost. Vyvážená sakrální čakra podporuje zdravou sexualitu a emoční stabilitu, prožíváme radost, vášeň a harmonii. Tygří oko je kámen, který pomáhá posilovat sebedůvěru, sebeúctu a podporuje projev vlastních citů. Může pomoci rozpouštět bloky a omezení ve vyjádření emocí. Dalším kamenem, který je spojen s druhou čakrou je také Růženín – kámen lásky a emocionálního vyrovnání. Pomáhá otevírat srdce a podporuje zdravé vztahy a smyslnost.

  Solar plexus (Manipura) se nachází v oblasti břicha nad pupkem. Je spojen s naší sebeúctou, sebevědomím a osobní mocí. Tato čakra ovlivňuje naše sebeovládání a schopnost rozhodovat se. Když je solar plexus vyvážený, cítíme se sebejistě, odvážně a plni energie. Tygří oko, které je spojené i s touto čakrou, ovlivňuje dutinu břišní, zažívací ústrojí, žaludek, játra, slezinu, žlučník, vegetativní nervový systém, spodní část zad, sílu vůle a výkon.

  Srdeční čakra (Anahata) se nachází v oblasti hrudníku a je centrem lásky, soucitu a emocionálního propojení. Tato čakra ovlivňuje naše vztahy s ostatními a schopnost dávat i přijímat lásku. Když je srdeční čakra vyvážená, prožíváme radost, lásku a harmonii ve vztazích. S touto čakrou je spojený Růženín, je často používán k otevření srdeční čakry a podpoře lásky a soucitu. Má uklidňující energii a pomáhá překonávat emocionální bolest a trauma. Dalším kamenem je Zelený avanturín. Jeho energie je spojována s otevíráním, posilováním a vyvážením srdeční čakry. Pomáhá rozvíjet lásku k sobě i k druhým, podporuje vztahy a vytváří harmonii v emocionální oblasti.

  Krční čakra (Vishuddha) se nachází v oblasti krku. Je spojena s našimi schopnostmi vyjádřit se, poslouchat a vyjádřit svou pravdu. Tato čakra ovlivňuje naši komunikační schopnost a vyjadřování sebe sama. Když je krční čakra vyvážená, vyjadřujeme se jasně a komunikujeme efektivně a k tomu nám může pomoci Modrý sodalit – překonávat bloky ve vyjadřování a  sebevyjádřování a vytváření harmonie ve vztazích.

  Třetí oko (Ajna) se nachází mezi obočím a je spojeno s intuicí, moudrostí a vnímavostí. Tato čakra ovlivňuje naši schopnost vnímat hlubší pravdy a intuitivní informace. Když je třetí oko vyvážené, máme jasnou intuici a schopnost rozeznat správnou cestu. Modrý Sodalit je přiřazen i k čakře třetího oka, pomáhá ji aktivovat, rozvíjet intuici, zklidňovat mysl, posilovat komunikaci s vyššími rovinami vědomí a vnímání duchovních aspektů. Dalším kamenem je Ametyst, který je rovněž spojován s aktivací a vyvážením čakry třetího oka, posilováním intuice, duchovního vnímání a klidu mysli, podporuje také meditaci a duchovní rozvoj.

  Korunní čakra (Sahasrara) se nachází na vrcholu hlavy a je spojena s naším duchovním vědomím a vším, co je nad námi. Tato čakra ovlivňuje naši schopnost prožívat vyšší vědomí a duchovní transcendentální zážitky. Když je korunní čakra vyvážená, cítíme se spojeni s vesmírem a prožíváme hluboký smysl života. Křišťál je univerzální kámen, který je spojen s korunní čakrou. Tygří oko v souvislosti s touto čakrou podporuje jasné myšlení, zvyšuje vnímavost a otevírá duchovní rozměr. Pomáhá harmonizovat energii v těle a rozvíjí intuici, vyrovnává energii a propojení s vyššími rovinami vědomí.

  Čakry jsou energetická centra v těle, která ovlivňují naši fyzickou, emocionální a duchovní pohodu. Vyvážené a otevřené čakry nám umožňují prožívat harmonii, zdraví a vyšší vědomí. Je důležité pracovat na vyvážení jednotlivých čaker a udržovat energetickou rovnováhu, což může být dosaženo pomocí různých technik, jako je meditace, jóga, masáže a energie léčení. Porozumění čakrám nám umožňuje prozkoumat a rozvíjet naši vnitřní energii a celistvost jako lidské bytosti. Je důležité si uvědomit, že reakce na kameny a jejich účinky mohou být individuální. Je vhodné si vybrat kámen, který vás přitahuje a se kterým máte intuitivní spojení.

  Velikost kamenů cca 15 – 30 mm, krystaly cca 33 x 9 mm.

  Fotografie kamenů jsou pouze ilustrační, tvary, barvy a vzory se mohou lišit.

  Hmotnost0,5 kg
  Rozměry15 × 15 × 15 cm

  Recenze

  Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

  Recenze mohou psát pouze přihlášení zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt.