Silikonový skládací kotlík se 2 kelímky

1.090 

Silikonový skládací kotlík se 2 kelímky s víky – nádobí pro venkovní kempování. Snadno použitelné, skladné, lehké, lze jej zavěsit, vyrobeno ze zdravotně nezávadného silikonu. Kotlík s poklicí má dno z nerezové oceli a je vhodný pro různé hořáky, je možné jej použít na plynovém nebo elektrickém sporáku, indukčních varných deskách, lihovém vařiči.

Skladem

Doručení zdarma při nákupu od 4500 Kč

  Využití

  Ideální na dlouhých na túrách, při kempování, skvělé pro obytné automobily. Můžete ohřát vodu na čaj, kávu, ovesnou kaši, uvařit vejce, ohřát omáčky, polévky….

  Důležité upozornění

  Ohřev na otevřeném ohni není příliš vhodný, protože průměr plamene musí být menší než dno, aby se neroztavila nádoba. Nepoužívejte v mikrovlnné troubě  a troubách.

  Materiál

  Zdravotně nezávadný silikon – každá nádoba je vyrobena ze žáruvzdorného a potravinářského silikonu, který je bez BPA, netoxický, bez zápachu, snadno se čistí a nemění chuť jídla. Díky silikonu jsou misky vhodné do mrazničky a myčky nádobí. Nerezová ocel kotlíku 304 dle evropské normy (nejběžnější nerezová ocel, má vyšší odolnost proti korozi než běžná ocel, účinné vedení tepla, odolnost vůči vysokým teplotám).

  Rozměry

  Kotlík: průměr 15 cm, výška 9,5 cm; ve složeném stavu výška 4,5 cm. Objem 1 litr, váha 246,5g.
  Kelímek č. 1: průměr 8,5cm, průměr dna 5,5 cm, výška 9 cm, ve složeném stavu výška 2,7 cm. Objem 200 ml, váha 72,6g.
  Kelímek č. 2: průměr 12 cm,  výška 9 cm, ve složeném stavu výška 2,7 cm. Objem 500 ml, váha 160g.

   

   

   

   

   

  Hmotnost1 kg
  Rozměry30 × 25 × 25 cm

  Recenze

  Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

  Recenze mohou psát pouze přihlášení zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt.