Orgonitové pyramidy

orgonitové pyramidy

Orgonit „živý kámen“ se schopností neutralizovat negativní energii a zemské dráhy, záření, geopatogenní zóny, harmonizovat prostředí do kterého je umístěn, kam se z jakéhokoliv důvodu energie nedostává, nebo je blokována. Čistí vodu a ovzduší od smogu, kyselých dešťů a chemikálií. Má vliv na fyzický i psychický stav lidí, pomáhá přeměňovat stres, strach, deprese, špatnou náladu, snižuje únavu, zlepšuje spánek, detoxikuje a především snižuje škodlivý vliv elektroniky na zdraví. Čistí a nabíjí tělo živou energií nezbytnou pro uzdravení a správnou funkci organismu. Je prospěšný nejen lidem, ale také rostlinám a zvířatům.

Psychiatr, psychoanalytik a badatel Wilhelm Reich (1857 – 1957), žák Sigmunda Freuda, nazval orgonem energii prostupující celým vesmírem, která je základní složkou energie života. Je to v podstatě obdoba energie nazývané prána, ki, chi nebo též éter. Na jejím základě vytvořil řadu zářičů a akumulátorů, kde využíval biomagnetické pole orgonu a vystavoval jejich silnému působení své klienty a mimo jiné i pacienty trpící rakovinou.

O výsledky těchto o experimentů projevil zájem i Albert Einstein. Své poznatky z biologie a sociologie Reich využíval při léčbě duševních onemocnění. Dospěl k přesvědčení, že orgon má kosmický původ a nevzniká v těle, ale člověk je jeho přijímačem. Jeho filozofický pohled na svět byl ovlivněn nejen biofyzikálními výsledky svých experimentů, ale i východní filozofií, především teorii čaker a kundaliní. Jeho rané práce o svalovém napětí jako duševním obranném mechanismu přispěly ke vzniku většiny psychoterapií zaměřených na práci s tělem.

V roce 1986 publikovali němečtí vědci na Univerzitě v Marburgu výsledky nezávislé studie, která ukázala, že několikaminutové ošetření v orgonovém prostředí má pozitivní psychiatricko-fyziologické efekty. Výsledky tohoto výzkumu jsou důkazem fyzikálních vlastnosti orgonového akumulátoru a jeho psychofyziologického účinku na lidský organismus. Ať již síle orgonitu věříte či ne, orgonitové pyramidy budou vždy krásným dekorativním doplňkem pro ty, kteří hledají inspiraci pro narozeninové, valentýnské nebo vánoční dárky. Nechte jednoduše orgonit působit na zlepšení a vyčištění energií kolem sebe nebo se jen těšte z jejich nádherného designu.