Tongue drum Velrybí píseň D-moll/C-Dur

13.700 

Tongue drum Velrybí píseň D-moll/C-Dur

Oboustranný kovový jazykový buben pro potěšení z vytváření vlastních melodií, uvolnění a relaxaci. Bez hudebního vzdělání dosáhnete harmonického barevného zvuku s bohatými rezonancemi a vibracemi, necháte se jen vést svou intuicí a jednoduše nástroj rozezníte paličkami nebo rukama. Zklidněte a pročistěte svoji mysl, vnímejte jen zvuk a vibrace, nechte je prostoupit vlastním tělem a působit na uspořádání energií a dosažení vnitřního klidu.

Není skladem

Doručení zdarma při nákupu od 4500 Kč

  Popis nástroje
  tongue drum – jazykový buben Velrybí píseň Velrybí píseň D-moll/C-Dur je mistrovský hudební nástroj z uhlíkové oceli s čistým hřejivým zvukem zdobený rytinou velryby a mandaly. Díky žíhání a leštění buben získal různé odstíny modré barvy. Kvalitní povrchová úprava zajišťuje skvělou ochranu oceli.
  Využití
  • v muzikoterapii
  • pro děti ve školních zařízeních
  • v domovech pro seniory
  • ve wellness a rehabilitačních centrech
  • pro potěšení vás a vašich blízkých – všem přinese radost a relaxaci
  Péče o nástroj

  Jazykový buben je z kovu, chraňte ho tedy před vlhkem. Pro hraní je ideální pokojová teplota, pokud byl buben vystaven mrazu, nechte ho nejprve aklimatizovat, pak budou jeho tóny čisté. Jednou za čas je vhodné přetřít kovový povrch hadříkem, na který můžete nastříkat běžné impregnační přípravky (olej) na kov.

  Jak hrát na jazykový buben

  Každý jazykový buben ztělesňuje harmonii a melodické intervaly. Můžeme říci, že harmonické melodie jsou do něj “integrovány”. Takže proces učení v podstatě spočívá ve vývoji různých technik, ale nejdůležitější je POSLOUCHAT nástroj, najít intervaly, které rezonují s vaším vnitřním světem a přinesou vám potěšení. Uvolněte se a soustřeďte svoji pozornost na tóny, nechte je doznívat, nalézejte souzvuky a kombinace dvou tří tónů, můžete je měnit a rytmus opakovat.

  Rozměry, příslušenství a ladění

  Průměr: 30 cm, výška 10 cm. Plstěné paličky v šedé barvě a modrý látkový obal v ceně nástroje.

  Ladění: D-moll, 10 tónů: D,E,F,G,A, a#,d,e,f,g

  C-dur, 10 tónů: C,D,E,G,A,b,c,d,e,g

   

  Hmotnost3 kg
  Rozměry35 × 35 × 25 cm

  Recenze

  Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

  Recenze mohou psát pouze přihlášení zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt.