Sleva!

Kalimba 17 tónů s řezbou

Původní cena byla: 1.490 Kč.Aktuální cena je: 1.230 Kč.

Tato ručně vyrobená kalimba z mahagonového dřeva se zdobenou řezbou poskytuje skvělé rezonanční vlastnosti díky dutému tělu a ozvučnici. Pohodlné hraní na kalimbu přináší blahodárné vibrace přímo do vašich rukou. Kalimba je ideální pro začátečníky díky snadnému ovládání a kompaktní velikosti s pevným ochranným obalem, takže můžete svůj nástroj brát všude s sebou. Zkuste hrát různé skladby a písničky nebo vytvořit své vlastní intuitivní melodie na této krásné kalimbě.

Skladem

Doručení zdarma při nákupu od 4500 Kč

  Jak hrát na kalimbu

  Kalimbu si vložte do dlaní a pomocí nehtů na palcích rozeznívejte kovové jazyky, překvapí vás jemnost a hřejivost tónů, relaxační účinky nástroje a vibrace, které pronikají do vašeho těla. Na zadní straně nástroje jsou 2 otvory, jejichž střídavým zakrýváním a odkrýváním při hraní docílíte wah-wah efektu. Kalimby jsou určené pro úplné začátečníky i hudebníky a muzikoterapeuty.

  Ladění kalimby
  Ladění probíhá velmi jednoduše s použitím ladícího kladívka, které je součástí dodávky:

  1. Použijeme ladičku – položíme ji poblíž nástroje (lze použít i staženou aplikaci v mobilu, klipovou ladičku, klasickou). Na jazykách jsou znázorněny jednotlivé tóny v C-dur.

  2. Potřebujeme-li tón snížit, jemně poklepeme kladívkem na kovový plátek ze shora, tak aby byl tón na ladičce v požadovaném rozsahu.

  3. Potřebujeme-li tón snížit, jemně poklepeme kladívkem na kovový plátek zespodu, tak aby byl tón na ladičce v požadovaném rozsahu.

  Údržba
  Neuchovávejte nástroj ve vlhku nebo blízko tepelných zdrojů. Nástroj otírejte suchým hadříkem.

  Součástí ceny je pevný cestovní obal, ladící kladívko, návleky na prsty a čistící hadřík.

  Ladění C-dur, 17 tónů.

  Rozměry 23 x 19 x 7 cm, váha cca 600g.

  Hmotnost0,6 kg
  Rozměry30 × 25 × 15 cm

  Recenze

  Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

  Recenze mohou psát pouze přihlášení zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt.