Orgonitová pyramida lapis lazuli a křišťál 6x6x cm

890 

Orgonitová pyramida lapis lazuli a křišťál 6x6x cm

Orgonit na nás a na prostředí, ve kterém se nalézá, působí pozitivně a harmonizačně, přeměňuje negativní energii, má vliv na náš fyzický a psychický stav, má čistící a neutralizační schopnosti, proto se používá také k očistě a nabití kamenů. Obsažené kameny v pyramidě nám mohou pomoci podle svého zaměření a účinků s různými problémy.

Obsahem pyramidy jsou kovové špony, organická pryskyřice a kámen lapis lazuli.

Skladem

Doručení zdarma při nákupu od 4500 Kč

  Ručně vyrobená orgonitová pyramida s přírodními kameny Lapis lazuli (z perštiny “modrý kámen”) a křišťálem.

  Co je orgonit a jak funguje?
  Jde vlastně o léčebný předmět ve tvaru pyramidy, který vytvořili manželé Croftovi v roce 2000, jehož základem je směs anorganických kovových špon zalitých v organické pryskyřici, součástí jsou drahé kameny s různými vlastnostmi působení a léčení, které zároveň zvyšují schopnost sběru negativní energie.

  Orgonit generuje univerzální životní energii proudící vším, co existuje, naplňuje celý vesmír a nazývá se – orgon, známou také jako chi nebo prána. Do pyramidy přes organickou pryskyřici tedy vstupuje (je přitahována) negativní energie, je roztříštěna o kovové špony, které orgon naopak odpuzují, tím vzniká rychlý a chaotický pohyb energie a každým dalším odrazem orgonu od pryskyřice a špon se tato frekvence a zároveň čistota zvyšuje a přeměňuje se na vyváženou energii. Následně je uvolněna zpět do prostoru a prospívá našemu zdraví, protože pokud je v našem okolí energie v rovnováze, tělo a mysl na to pozitivně reaguje.

  Účinky pyramid
  Není jistě náhoda, když manželé Croftovi zvolili pro orgonitou směs tvar pyramidy. Pyramidy obecně mají léčivou sílu odvádět a čistit negativní energie, pomáhat odblokovat a harmonizovat čakry a prostor a zároveň také silně zvyšují účinky jiných kamenů a jsou vhodné k různým rituálům a meditacím. Vyzařují pozitivní energii, urychlují léčbu nemocí a hojení zranění, ruší vliv elektrosmogu, narušují patogenní zóny, čistí potraviny od škodlivých látek. Napomáhají odstraňovat depresi, stres a psychické vyčerpání.

  Použití
  Pyramidu můžete přikládat přímo na čakry, nebo na bolestivá místa na vašem těle, kde bude zklidňovat a tišit bolest, stimulovat fyzickou a duševní energii. Můžete si ji vložit do dlaně, soustředit se, zklidnit svou mysl a vnímat její účinky. Umístit ji do bytu, ložnice, kanceláře či na zahradu, všude tam bude pozitivně působit. Díky orgonitové pyramidě je možné čistit a nabíjet i jiné kameny, které používáte k léčení.

  Lapis lazuli je kamenem pravdy, moudrosti a rovnováhy. Je často využíván šamany, je schopen nasát měsíční energii, harmonizuje, navozuje klid, zmírňuje strach, vztek, neurózy a deprese. Zlepšuje komunikaci a tvůrčí schopnosti, mezilidské vztahy a usměrňuje v krizových situacích. Je vhodný u Aspergerova syndromu a autismu. Detoxikuje organismus, má vliv na správnou funkci krevního oběhu, imunity a lymfatického systému. Napomáhá při problémech s průduškami, hlasivkami, sluchem, záněty očí, bolestí hlavy, nespavostí a kožními nemocemi. Harmonizuje 5. krční čakru, otevírá 6. čelní čakru – třetí oko.

  Křišťál patří k nejrozšířenějším a zároveň nejuniverzálnějším léčivým minerálům a zesilovačům energie. Je kamenem světla, přináší do duše jasno a čistotu, napomáhá soustředění a získání klidu, při nespavosti, problémech se štítnou žlázou, zmírňuje bolesti, napětí, kožní problémy, záněty, popáleniny, nevolnost a bolesti hlavy. Zastavuje krvácení, detoxikuje, pozitivně působí na srdce a krevní oběh, plíce a zažívání. Je pomocníkem při léčení závislostí a psychických poruch, slabosti, žárlivosti, podporuje imunitu a duchovní rozvoj.

  Orgonitová pyramida je skvělým dárkem pro ty, kteří hledají inspiraci pro narozeninové, vánoční nebo valentýnské dárky.

  Není vhodné ji vystavovat přímému slunci.

  Hmotnost0,3 kg
  Rozměry10 × 10 × 10 cm

  Recenze

  Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

  Recenze mohou psát pouze přihlášení zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt.