Orgonitový přívěsek olivín Strom života

240 

Orgonitový přívěsek olivín Strom života

Ručně vyrobený orgonitový přívěsek s olivínem a tygřím okem.

Orgonit pomáhá harmonizovat a očišťovat okolní energii, což může pomoci při snižování stresu a napětí, nabíjí tělo živou energií nezbytnou pro správnou funkci organismu.

Přívěsek lze nosit na krku, v kapse nebo ukládat pod polštář.

Materiál: organická pryskyřice, kovové špony, olivín, tygří oko.

Průměr 3,6 cm

Skladem

Doručení zdarma při nákupu od 4500 Kč

  Co je orgonit a jak funguje?
  Jde vlastně o léčebný předmět, jehož základem je směs anorganických kovových špon zalitých v organické pryskyřici, součástí jsou drahé kameny s různými vlastnostmi působení a léčení, které zároveň zvyšují schopnost sběru negativní energie.

  Orgonit generuje univerzální životní energii proudící vším, co existuje, naplňuje celý vesmír a nazývá se – orgon, známou také jako chi nebo prána. Do pyramidy přes organickou pryskyřici tedy vstupuje (je přitahována) negativní energie, je roztříštěna o kovové špony, které orgon naopak odpuzují, tím vzniká rychlý a chaotický pohyb energie a každým dalším odrazem orgonu od pryskyřice a špon se tato frekvence a zároveň čistota zvyšuje a přeměňuje se na vyváženou energii. Následně je uvolněna zpět do prostoru a prospívá našemu zdraví, protože pokud je v našem okolí energie v rovnováze, tělo a mysl na to pozitivně reaguje.

  Orgonitový přívěsek olivín Strom života

  Olivín je minerál zelené barvy, která může mít odstíny až po světle zlatou.

  Léčivé vlastnosti: může pomoci s fyzickými obtížemi, jako jsou problémy s trávením, zažívací potíže, revmatoidní artritida, onemocnění srdce, posiluje imunitní systém. V alternativní medicíně a esoterických praxích se považuje za kámen ochrany, který odhání negativní energie a emoce jako je hněv, žárlivost a žal. Pomáhá uklidnit mysl a přináší do života optimismus, radost a podporuje rozvoj vyššího sebepoznání.

   

  Olivín je drahokam spojený se zvěrokruhem znamení Lva (23. července – 22. srpna), posiluje jeho charakteristické vlastnosti, jako je hrdost, síla a sebedůvěra a odhodlání při dosahování svých cílů. Olivín ovlivňuje také Panny (23. srpna – 22. září), jejich praktičnost, pečlivost a racionální myšlení, pomáhá zachovávat rovnováhu a stabilitu v životě a podporovat jejich analytické schopnosti.

   

  Minerál Tygří oko je odrůdou křemene, jeho zbarvení a vlastnosti jsou ovlivněny příměsí minerálů, obsahujících oxidy a hydroxidy železa. Naleziště jsou převážně v Africe nebo Asii.

  Tygří oko je kamenem nových začátků, sebekázně, soustředění, stability, klidu a odhodlaného rozhodování. Pomáhá při dosažení cílů, vzbuzuje v lidech odvahu, posiluje sebevědomí a odstraňuje negativní energii, je spojen s bohatstvím a silnou vitalitou. Je vhodným kamenem pro toho, koho trápí náhlé změny nálad, zmírňuje tyto změny a potlačuje tvrdohlavost.

  Ovlivňuje 3. čakru solar plexus, která je sídlem nižších emocí – hněvu, viny, strachu, nezdravých tužeb, sobectví a žárlivosti. Nalézá se přímo pod hrudní kostí v místě, kde se spojuje hrudní koš, těsně nad žaludkem a jen několik centimetrů od srdce – v tomto místě můžete nechat minerál pozitivně působit.
  Tygří oko je silným uzemňujícím kamenem, potlačuje deprese a zlepšuje náladu.

  Pomáhá při migrénách, posiluje zrak, působí příznivě na játra a tlusté střevo, kosti a klouby, dýchací cesty a plíce. Reaguje na hladinu krevního cukru. Zlepšuje stav při křečích a poruchách motoriky. Detoxikuje organismus a povzbuzuje přirozenou imunitu těla. Tygří oko je harmonizujícím kamenem především pro Blížence a vhodný také pro znamení Lva, Býka a Panny.

   

  Symbol Strom života je mezi amulety velmi oblíbený a nošení tohoto symbolu není jen módní trend, pro nositele znamená mnohem víc. Po staletí byl strom života symbolem mnoha kultur po celém světě. Uctívali ho Egypťané, Číňané, Mayové, křesťané. Je to univerzální symbol, který překračuje náboženství a kultury. Obvykle je zobrazen jako velký strom s rozprostřenými větvemi a kořeny, které dosahují vysoko i dolů, jenž je znázorněn v kruhu. V keltské kultuře větve a kořeny symbolizují spojení mezi nebem a zemí, v buddhismu strom představuje cestu k osvícení, ve starověkém Egyptě se věřilo, že strom života je symbolem smrti i hojnosti a africké kultury jej považují za ochránce života.

  Recenze

  Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

  Recenze mohou psát pouze přihlášení zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt.