Orgonitový přívěsek s ametystem

220 

Orgonitový přívěsek s ametystem

Ručně vyrobený orgonitový přívěsek s ametystem a mandalou.

Orgonit pomáhá harmonizovat a očišťovat okolní energii, což může pomoci při snižování stresu a napětí, nabíjí tělo živou energií nezbytnou pro správnou funkci organismu.

Přívěsek lze nosit na krku, v kapse nebo ukládat pod polštář.

Materiál: organická pryskyřice, kovové špony, ametyst.

Skladem

Doručení zdarma při nákupu od 4500 Kč

  Co je orgonit a jak funguje?
  Jde vlastně o léčebný předmět, jehož základem je směs anorganických kovových špon zalitých v organické pryskyřici, součástí jsou drahé kameny s různými vlastnostmi působení a léčení, které zároveň zvyšují schopnost sběru negativní energie.

  Orgonit generuje univerzální životní energii proudící vším, co existuje, naplňuje celý vesmír a nazývá se – orgon, známou také jako chi nebo prána. Do pyramidy přes organickou pryskyřici tedy vstupuje (je přitahována) negativní energie, je roztříštěna o kovové špony, které orgon naopak odpuzují, tím vzniká rychlý a chaotický pohyb energie a každým dalším odrazem orgonu od pryskyřice a špon se tato frekvence a zároveň čistota zvyšuje a přeměňuje se na vyváženou energii. Následně je uvolněna zpět do prostoru a prospívá našemu zdraví, protože pokud je v našem okolí energie v rovnováze, tělo a mysl na to pozitivně reaguje.

  Ametyst je drahý kámen – minerál, odrůda křemene různých odstínů fialové barvy, vyskytující se především v zásaditých horninách. Mohou být průhledné, průsvitné i matné.

  Ametyst je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou, tvoří most mezi Zemí a Nebem. Je kamenem očisty s mocnými spirituálními i léčivými účinky, symbolem harmonie, přátelství, sebejistoty, intuice, tvořivosti, střízlivosti a duchovní síly. Usnadňuje rozhodování, posiluje koncentraci, chuť se učit, touhu po poznání, brání v převzetí podvědomých vzorů a energií ostatních lidí, je vhodný pro meditaci. Dodává člověku optimismus, posiluje lásku a věrnost.

  Zmírňuje bolesti především hlavy, které jsou způsobeny nervovými problémy, odbourává pocity strachu a zlé sny, vztek, lítost, blahodárně působí na zrak, metabolismus, dýchací systém, žaludeční potíže a sluch. Pomáhá s odstraňováním bloků a závislostí na alkoholu, jídle a kouření, parazitů, otoků a podlitin. Příznivě působí v počátečních fázích nachlazení, na kožní problémy, především na akné, lupenku, vyrážky a bradavice, na vylučovací soustavu a imunitu.

  Harmonizuje 7. Korunní a 5. Krční čakru.
  Ametyst patří ke znamení Zvěrokruhu: Beran, Panna, Štír, Střelec, Kozoroh a Ryby.

  Mandala je sanskrtské slovo, které v překladu znamená kruh nebo magický kruh a jsou symbolem pro celistvost, uzavřenost a střed. Mandalové vzory se často používají v náboženských nebo spirituálních kontextech, jako jsou buddhismus a hinduismus, ale objevují se také v umění, designu a terapii.

  Mandalový vzor se skládá z kružnice, které se vzájemně propojují a vyplňují geometrickými tvary, barevnými prvky a symboly. Tyto prvky se většinou vztahují k přírodě, k náboženským nebo spirituálním motivům. V buddhismu se mandaly používají jako nástroj pro meditaci a pro dosahování vyšších stavů vědomí.
  V terapii jsou mandalové vzory nástrojem pro relaxaci a uzdravování. Malování nebo kreslení mandal může pomoci lidem vyjádřit své city a prozkoumat své vnitřní stavy.

  Recenze

  Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

  Recenze mohou psát pouze přihlášení zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt.