Orgonitový přívěsek hexagram a malachit

240 

Orgonitový přívěsek Strom života

Ručně vyrobený orgonitový přívěsek s černým obsidiánem a symbolem “Strom života”.

Orgonit pomáhá harmonizovat a očišťovat okolní energii, což může pomoci při snižování stresu a napětí, nabíjí tělo živou energií nezbytnou pro správnou funkci organismu.

Přívěsek lze nosit na krku, v kapse nebo ukládat pod polštář.

Materiál: organická pryskyřice, kovové špony, černý obsidián.

Není skladem

Doručení zdarma při nákupu od 4500 Kč

  Co je orgonit a jak funguje?
  Jde vlastně o léčebný předmět, jehož základem je směs anorganických kovových špon zalitých v organické pryskyřici, součástí jsou drahé kameny s různými vlastnostmi působení a léčení, které zároveň zvyšují schopnost sběru negativní energie.

  Orgonit generuje univerzální životní energii proudící vším, co existuje, naplňuje celý vesmír a nazývá se – orgon, známou také jako chi nebo prána. Do pyramidy přes organickou pryskyřici tedy vstupuje (je přitahována) negativní energie, je roztříštěna o kovové špony, které orgon naopak odpuzují, tím vzniká rychlý a chaotický pohyb energie a každým dalším odrazem orgonu od pryskyřice a špon se tato frekvence a zároveň čistota zvyšuje a přeměňuje se na vyváženou energii. Následně je uvolněna zpět do prostoru a prospívá našemu zdraví, protože pokud je v našem okolí energie v rovnováze, tělo a mysl na to pozitivně reaguje.

  Malachit je zelený minerál, který se nachází v několika formách, včetně krystalů, kamenných desek a kuliček. Původně pochází z Afriky a Ruska, ale nachází se i v dalších částech světa, včetně Austrálie, Kanady a Spojených států.

  Malachit byl již ve starověku používán jako léčebný kámen, vyráběli z něho sošky a amulety, pro svou barvu ho přidávali do očních stínů. Je velmi silným ochranným kamenem, podporuje lásku, cit, porozumění, intuici, kreativitu a úspěchy v obchodování. Pomáhá uvolnit bolest hlavy a migrény, podporuje zdraví plic, jater, sleziny a imunitní systém, zlepšuje krevní oběh. Je dobrým pomocníkem při odkyselování organismu a potížích s cukrovkou, epilepsií a nespavostí. Potlačuje svalové křeče, mírní menstruační potíže, otoky kloubů. Odstraňuje negativní emoce, jako je strach nebo úzkost, rozvíjí sebeúctu a sebevědomí, pomáhá při dyslexii.

  Malachit se spojuje se znamením zvěrokruhu Býka, Štíra, Střelce a Kozoroha.
  Je přiřazen planetě Venuši a elementu Země. Je silně propojený se 4. srdeční čakrou. Pomáhá uvolnit emocionální bloky, podporuje rovnováhu a lásku v těle a mysli.

  Symbol Hexagram

  Symboly hrály odpradávna významnou roli v lidské kultuře. Jedním z těchto symbolů je hexagram, geometrický obrazec tvořený dvěma překrývajícími se rovnostrannými trojúhelníky tvořících hvězdu.

  Historie hexagramu sahá hluboko do minulosti, dá se vysledovat do 7. století př.n.l., později se používal jako “Pečeť Šalamounova” a od 17. století se stává náboženským emblémem např. k označení synagog. S nástupem sionismu se stává jeho symbolem. V západním světě získal největší uznání jako Davidova hvězda nebo Magen David, symbol často spojovaný s židovstvím. Tato hvězda je složena ze dvou vzájemně propojených trojúhelníků, jeden směřuje nahoru a druhý dolů. Davidova hvězda má hluboký náboj náboženského a kulturního významu pro židovský lid a často je vnímána jako zobrazení židovské víry a spojení mezi Bohem a lidstvem.

  Hexagram je však také znám v dalších kontextech a kulturách, především ve východních, dále v zednářství a v okultismu. I alchymisté ho používali jako znamení dualistické moci ohně (maskulinum) a vody (femininum). Byl nalezen v dávných civilizacích, včetně Mezopotámie a Indie, kde má různé významy a symbolismus. V Indii se obrazec s kosmickým významem ve tvaru hexagramu kreslí do prachu před venkovskými prahy, aby zaháněl nepřátelské duchy. Obrazec se nazývá Hvězda Lakšmí (bohyně štěstí a blahobytu).
  V moderní době je znám jako znak státu Izrael. Neužíval se v klasické řecké a latinské kultuře, v křesťanství poměrně vzácně a teprve od středověku. Řecký název hexagram vznikl až v 19. století.

  V čínské filozofii představuje hexagram principy jin a jang, které představují protichůdné a doplňující se síly v přírodě a ve vesmíru. Hexagramy mají hluboký symbolický význam a slouží jako nástroj pro porozumění a navigaci v životě.

  Obecně lze říci, že Hexagram je silný a významný symbol s mnoha interpretacemi napříč různými kulturami a tradicemi. Jeho geometrická forma a symbolický význam odrážejí touhu po rovnováze a harmonii ve světě. Je připomínkou toho, že všechny věci mají své protiklady, které se navzájem doplňují a tvoří celkovou rovnováhu. Je to pozitivní a inspirativní symbol, který nás může přimět přemýšlet o naší vlastní rovnováze a harmonii v životě. Jeho geometrická forma naznačuje, že svět je utkán z opačných, avšak doplňujících se prvků. Představuje propojení mezi duchovním a hmotným světem.

  Symbolizuje univerzální rovnováhu a má být používán jako amulet pro ochranu a podporu rovnováhy v životě člověka.
  V některých náboženských tradicích se věří, že tento symbol má magické a okultní vlastnosti a může být použit k dosažení konkrétních cílů nebo k ochraně před negativními silami.

  Symbolika hexagramu s kruhy na vrcholech trojúhelníku nám může sloužit jako inspirace k dosažení vyváženého a harmonického života. Kruhy na vrcholech trojúhelníků v hexagramu naznačují, že všechen život a existence je propletený energetickým tokem. Tento tok symbolizuje vzájemné působení a interakci mezi různými složkami a silami ve vesmíru. Hexagram s kruhy nám připomíná, že jsme součástí většího energetického pole a naše jednání a rozhodnutí mají vliv na celý systém. Skrze propojení a proudění energie můžeme nalézt rovnováhu mezi opačnými aspekty, jako je práce a odpočinek, tělo a mysl, vnitřní a vnější svět. Symbol nás vyzývá k uvědomění si těchto protichůdností a jejich harmonickému sladění pro dosažení celkového blaha a rovnováhy. Může být použit jako vizuální pomůcka při meditaci, při hledání rovnováhy a harmonie ve svém životě. Symbol může také sloužit jako podpora při rozhodování a hledání cest ke spojení různých aspektů našeho bytí.

  Recenze

  Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

  Recenze mohou psát pouze přihlášení zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt.