Dětský rezonanční monochord

21.000 

Dětský rezonanční monochord potěší hlavně ty nejmenší. Ze zkušeností z mateřských a základních škol víme, že děti mají v oblibě, na rozdíl od nás dospělých, spíše vyšší tóny, proto vám představujeme nástroj, který je jistě osloví a budou se k němu rádi vracet.

Hraním na monochord děti vytvoří i bez hudebních znalostí neskutečný proud vibrací vedených jen vlastní intuicí, budou překvapeni z plynutí příjemných tónů, které z nástroje vykouzlí. Zažijí pocit uvolnění, zastaví se a ponoří se do vlastního já a kromě toho mohou tyto pocity zprostředkovat i tomu, kdo bude naslouchat.

Rozměry monochordu:  60 cm, šířka 28,7 cm, výška 8 cm, 25 strun

Video ukázka Dětský rezonanční monochord

Skladem

Doručení zdarma při nákupu od 4500 Kč

  Jedná se o špičkový dětský rezonanční monochord vyrobený výhradně z ušlechtilých tuzemských i exotických dřev, které vynikají skvělými rezonančními a vibračními vlastnostmi. Jde o českou ruční práci mistra, který dlouholetými zkušenostmi vytvořil unikátní nástroje, jež mají duši a tím zcela jistě i pozitivní vliv na člověka. Zpracování, použitý materiál i lidská práce, do níž dává umělec své srdce, je odrazem kvalitních hudebních nástrojů, které mají vliv na čistotu zvuku, sílu vibrací a tím i účinek na nás samé.

  Ladění monochordu, struny a barevné korálky

  Tento dětský rezonanční monochord obsahuje celkem 25 strun: Eb – 10x; Eb – BASS 5x; Eb – 10x. Ladění se provádí pomocí přiložené kličky. Použijte chromatickou ladičku, je možné si stáhnout i některou aplikaci pro ladění. Korálky je třeba dát přibližně na střed a kličkou velmi jemně struny dotahovat nebo povolovat do požadovaného tónu. Pro snadnější doladění a rozlišení strun jsou použity kvalitní korálky opět české výroby.

  Použité dřevo

  Přinášíme vám nástroje, jejichž základem je výhradně masivní dřevo, rezonanční deska je z hemlocku – kanadské jedle, která má skvělé rezonanční vlastnosti, podobně jako cedr. Boky jsou vyrobeny z ořechu. Velmi záleží na použití vhodných a kvalitních dřev při výrobě hudebního nástroje, správně vybraný materiál určuje kvalitu zvuku a tím zvyšuje i terapeutické účinky, které jsou podstatou použití těchto nástrojů.

  Obal na nástroj:

  Pokud chcete tento nástroj náležitě ochránit, je možné na objednávku vyrobit nylonový obal přesně na na míru nástroje, je kvalitní a vysoce odolný, umožňuje  jednoduchou manipulaci a přepravu.

  Doprava
  Při objednání přepravy prostřednictvím Zásilkovny nevolte prosím způsob úhrady na dobírku, pouze převodem. Zásilkovna umožňuje platbu dobírkou jen do 20 tis Kč. Děkujeme

  Hmotnost2,5 kg
  Rozměry60 × 29 × 8 cm

  Recenze

  Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

  Recenze mohou psát pouze přihlášení zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt.